Foukaná izolace CLIMATIZER Plus

Ekologie a úspora foukané izolace CLIMATIZER Plus

Proč? Ekologie a úspora

PROČ si vybrat právě celulózovou, foukanou izolaci CLIMATIZER PLUS?

PROTOŽE tepelně izolační a akustické vlastnosti tohoto materiálu jsou vynikající a zabudování do konstrukce stavby je řešeno v každém detailu!

CLIMATIZER PLUS do Vašeho domu přinese příjemnou pohodu a klima po celý rok a ušetří neustále zvyšované výdaje za energie.

 • náklady za teplo, ohřev užitkové vody nebo účet za elektřinu tvoří podstatnou část nákladů mnoha domácností. Správnými a nutnými kroky na snížení spotřeby energie jsou důkladná opatření, například minimalizování úniku tepla.
 • jedním z kroků je provedení kvalitní izolace střechy, půdy, fasády, stěn a podlahy s následnou výměnou (úpravou) oken, dveří, kotlů apod.
 • výdaje za pořízení kvalitní tepelně-akustické izolace jsou použity jednorázově a v blízké budoucnosti se Vám mnohonásobně vrátí.

Příznivá je také cena izolace CLIMATIZER PLUS, v níž je započítána i montáž. Náklady jsou nižší nebo porovnatelné s klasickými deskovými izolacemi. Cena „foukané“ izolace je velmi přijatelná i pro ty, kteří si určité celky zvykli dělat svépomocí. Po dokončení aplikace zákazník platí jen za konkrétní spotřebované množství tepelné izolace CLIMATIZER PLUS a stává se tak aktivním spolutvůrcem konečné ceny.

 • dodatečné zateplení střešních a stropních konstrukcí dává majitelům starších rodinných domů novou možnost vyřešit jednou pro vždy výrazné úniky tepla při malém rozsahu sanačních prací, náročných zásahů a za příznivou cenu
 • aplikaci izolace CLIMATIZER PLUS lze u rodinných domů provádět v jakémkoliv ročním období
 • vše probíhá bez náročného měření, řezání a ukládání – certifikované aplikační firmy přijdou, bez odpadu a odřezků nafoukají a odejdou

Celulózová, foukaná izolace CLIMATIZER PLUS chrání Vaše zdraví, dům, ale i přírodu

 • Rychlá návratnost investovaných finančních prostředků nejsou jedinou výhodou správně zatepleného objektu. K dalším výhodám patří také příjemné klima v zimě i v létě nebo odstranění plísní. CLIMATIZER PLUS také významně působí jako akustická izolace. Snížení hladiny působícího hluku má příznivý vliv na zdraví osob.
 • V neposlední řadě je nutno vyzdvihnout přínos správně zateplené objektu k ochraně životního prostředí, kdy produkujete méně škodlivých emisí CO2 a používáte biologicky plně odbouratelnou izolaci.
 • Velmi zajímavé je také srovnání energetických nároků na výrobu 1 kg izolačního materiálu a tím také zátěž životního prostředí. Dlouhodobým měřením bylo zjištěno, že výroba 1 kg celulózové izolace je cca 15x méně náročná než výroba 1 kg minerální vaty.
 • S celulózovou, foukanou izolací CLIMATIZER PLUS automaticky plníte všechny požadavky normy ČSN 73 0540 - 2/2007 „Tepelná ochrana budov“ a zákona č. 177/2006 Sb., kdy stavebník, vlastník, či společenství vlastníků musí zajistit splnění požadavků na energetickou náročnost budovy a splnění porovnávaných ukazatelů.
 • Použití izolace CLIMATIZER PLUS se také okamžitě promítne do zařazení v nově zavedeném „energetickém štítku budovy“ a vyšší ceny nemovitosti. Tento štítek umožňuje porovnávat jednotlivé budovy z hlediska účinnosti zateplení (kvality a tloušťky izolací) a tím také nákladů na vytápění.

Napište nám

Jméno

E-mail*

Dotaz:

Bezpečnostní kód:


zde opište kód, který je na obrázku
 

Kontakty

Petis spol. s.r.o.

Choťánky čp.195
290 01 Poděbrady
 
3km od sjezdu 42 z dálnice D11 (Praha - Hradec Králové) směr Jičín 

DIČ CZ46353496
 
Provozní doba
Po-Pá 08:00-17.00 hod.

Kontakt
Tel.: + 420 325 613 390
Mobil: + 420 602 338 779
E-mail: petis@petis.cz

 

 

CERTIFIKÁTY