Foukaná izolace CLIMATIZER Plus

Možnosti aplikace Novostavby

1) Zateplení vodorovných ploch sminimální pracností

Metoda izolace sCLIMATIZERem PLUS umožňuje jeden znejrychlejších a zároveň nejspolehlivějších způsobů zateplení stropní konstrukce. Materiál je za pomoci aplikačního stroje dopravován do půdního prostoru a pokud je půda nepochozí, je možné ho zde uložit volně. Při požadavku na pochozí podlahu je možno materiál aplikovat do roštového systému pochozí podlahy. Výhodou této aplikace je bezespárová souvislá vrstva izolace bez tepelných mostů. Rychlost provedení je nesrovnatelně vyšší než u konvečních metod se 100% eliminací chyb vdetailech, bez zbytečných vnitrostaveništních manipulací.

2) Zateplení šikmých a svislých konstrukcí metodou suchého přetlakového plnění

Do optimálně připravené konstrukce lze tepelnou izolaci nafoukat za zvýšené objemové hmotnosti spřeplněním. Použitá objemová hmotnost se zvyšuje od 35 kg/m3. U kolmých stěn a příček se potom objemová hmotnost pohybuje okolo 60 - 70 kg/m3. Tímto postupem je docílena objemová stálost aplikované izolace po celou dobu životnosti celé konstrukce – nedochází knežádoucímu sesednutí izolace.

Nejčastěji se konstrukce plní zvolného prostoru nad kleštinami do připravené dutiny. Jedná se o velmi rychlé bezespárové izolování šikmých konstrukcí bez vzniku tepelných mostů vizolaci. Další metodou je vyplňování konstrukce předvrtaným otvorem za použití speciální koncovky se zpětným odvodem přepravního vzduchu. Tímto způsobem je možné plnit nejen standardní příčky a předstěny sádrokartonového systému, ale i stěny a příčky dřevostaveb.

Napište nám

Jméno

E-mail*

Dotaz:

Bezpečnostní kód:


zde opište kód, který je na obrázku
 

Kontakty

Petis spol. s.r.o.

Choťánky čp.195
290 01 Poděbrady
 
3km od sjezdu 42 z dálnice D11 (Praha - Hradec Králové) směr Jičín 

DIČ CZ46353496
 
Provozní doba
Po-Pá 08:00-17.00 hod.

Kontakt
Tel.: + 420 325 613 390
Mobil: + 420 602 338 779
E-mail: petis@petis.cz

 

 

CERTIFIKÁTY